Joga smiechu

Ponúkam Vám tiež teambuildingovú činnosť. Skupinové cvičenie JOGY SMIECHU pre pracovné a iné kolektívy. Ak o cvičenie máte záujem, pokojne ma kontaktujte. Viac o mne a joge smiechu nájdete v tomto videu:

„joga smiechu s Martinom Cifríkom“

 

ČO JE JOGA SMIECHU?
Podľa výskumu sa deti smejú v priemere 300x denne. Dospelý človek sa smeje približne len 15 až 20x denne. Joga smiechu je návratom do detstva. Je znovuobjavovaním vnútorného dieťaťa v nás. Dieťaťa, ktoré je spontánnejšie, hravejšie, radostnejšie, veselšie… a nemá problém smiať sa pokojne aj 300x denne 🙂 Ide o kombináciu hravých aktivít vyvolávajúcich smiech spoločne s jogovým dýchaním, čím privádzame telo do radostného a uvoľneného stavu.

 

Jogu smiechu inicioval indický lekár Dr. Madan Kataria v roku 1995 po štúdiu väčšiny hlavných prameňov o liečivej sile humoru a smiechu.

 

NA ČO JE JOGA SMIECHU DOBRÁ?
– znižuje stres
– výrazne uvoľňuje
– zvyšuje radosť zo života
– spaľuje kalórie
– podporuje psychické a fyzické zdravie

 

JOGA SMIECHU V PRACOVNOM KOLEKTÍVE POMÁHA:

– zlepšovať priateľskú atmosféru na pracovisku
– podporovať družnú a veselšiu, pozitívnejšiu náladu skupiny
– odbúravať negatívne emócie
– joga smiechu je zvlášť vhodná pre pracovné tímy s vysokým pracovným tempom (odborným podchytením stresu pomáha predchádzať nevypočitateľným skratovým stresovým reakciám zamestnancov)
– pomáha rozvíjať hravosť – kreatívnym pracovníkom môžu uvoľnenie a hravosť pomôcť lepšie rozvinúť a ľahšie naplniť svoj kreatívny potenciál

Máte záujem?

Vaše meno

Váš email

O čo máte zaujem?

Vaša správa