Individuálne poradenstvo

Trápi Vás problém v oblasti rodiny, partnerského vzťahu, vzťahu k sebe samému, práce, financií, prípadne zažívate iné náročné životné situácie? Nevyriešim ich za Vás, ale ponúkam možnosť byť Vašim sprievodcom a pomocníkom v ich riešení či konzultantom na Vašej ceste osobného rastu.

 

Ak sa rozhodnete pre individuálne systemické konštelácie, čakajte dve, najviac tri stretnutia. Jedno stretnutie trvá spravidla do 60 minút. Na prvom sa porozprávame a určíme Váš zámer (čo chcete vyriešiť, kam sa chcete pohnúť). Na druhom budeme robiť zážitkovú prácu/konšteláciu (viac o nej dole nižšie v texte). Občas ešte nasleduje tretie stretnutie, na ktorom môžeme konzultovať zmeny, pokroky, duševné pohyby vo Vašom živote/prežívaní s odstupom času po zážitkovej práci.

 

Ako konkrétne vyzerá zážitková práca (konštelácia)? Predstavte si, že Vám dám do ruky poháre, ktoré pocitovo, spontánne rozmiestňujete v miestnosti (odtiaľ to slovo „konštelácia“, rozostavenie, ktoré nemá nič spoločné s hviezdnymi konšteláciami a ani s astrológiou ako sa niektorí na prvé počutie mylne domnievajú). Každý pohár zastupuje časť nejakého Vášho konkrétneho „problému“, ktorý riešite (napríklad otec, matka, práca, nedochvíľnosť atď… podľa toho akú Vašu tému riešime).

 

Už toto prvé spontánne rozmiestnenie naznačuje Váš nevedomý postoj k danému „problému“, na ktorý Vás upozorním. Následne Vám navrhujem ako by sme s pohármi mohli pohnúť a vy zisťujete aké pocity to vo Vás vyvoláva. To Vám umožňuje zvedomiť si nevedomé procesy, ktoré stoja za „problémom“, ktorý riešite. Súčasťou týchto „pohybov“ sú aj konkrétne silné rituálne vety, ktoré používame a ktoré Vám zo skúsenosti môžu pomôcť vyriešiť si problém v sebe. Nejde totiž o to, čo sa nám v živote deje, ale ako sme schopní na veci, ktoré sa nám dejú reagovať a či ich budeme vedieť zvládať – v aspoň akom takom – komforte 🙂

 

Individuálne systemické konštelácie sú metódou osobného rozvoja. Nejde o terapiu. Robím ich v Bratislave a okolí. Prídem priamo k Vám! Domov, do Vášho bytu, prípadne do práce – kamkoľvek, kde budeme vedieť stráviť hodinu v miestnosti sami, tak aby nás pri práci nik nerušil. Stretnutie si spolu dohodneme cez formulár na tomto webe alebo mailom či telefonicky (viď tu na webe čast „Kontakt“). Ak riešite partnerský problém, prídem za Vami aj ako k dvojici.

 

Stretnutia poskytujem bezplatne. Ak máte po stretnutí chuť odvďačiť sa, môžete to urobiť prostredníctvom finančného daru. Obvyklá výška, ktorú dostávam od ľudí je 30 eur za stretnutie v rámci individuálneho poradenstva a 50 eur za stretnutie v rámci párového poradenstva. Finančný dar však neprijímam ako formu odplaty za vykonanú službu. Prijímam ho iba v prípade Vášho dobrovoľného rozhodnutia ako poďakovania sa.

Máte záujem?

Vaše meno

Váš email

O čo máte zaujem?

Vaša správa