Individuálne poradenstvo

Trápi Vás problém v oblasti rodiny, partnerského vzťahu, vzťahu k sebe samému, práce, financií, prípadne zažívate iné náročné životné situácie? Nevyriešim ich za Vás, ale ponúkam možnosť byť Vašim sprievodcom a pomocníkom v ich riešení či konzultantom na Vašej ceste osobného rastu.

 

Ak sa rozhodnete pre individuálne systemické konštelácie, nečakajte dlhodobé konzultácie. Ide najčastejšie len o dve, najviac tri stretnutia. Jedno stretnutie trvá spravidla do 60 minút. Na prvom sa porozprávame a určíme Váš zámer (čo chcete vyriešiť, kam sa chcete pohnúť). Na druhom budeme robiť zážitkovú prácu/konšteláciu (viac o nej dole nižšie v texte). Občas ešte nasleduje tretie stretnutie, na ktorom môžeme konzultovať zmeny, pokroky, duševné pohyby vo Vašom živote/prežívaní s odstupom času po zážitkovej práci. Napriek krátkosti, zvyknú klienti túto metódu popisovať ako veľmi účinnú. Svojou krátkosťou a účinkom sa preto radí do kategórie „finančne nenáročné“.

 

Ako konkrétne vyzerá zážitková práca (konštelácia)? Predstavte si, že Vám dám do ruky poháre, ktoré pocitovo, spontánne rozmiestňujete, staviate v priestore mojej pracovne (odtiaľ to slovo „konštelácia“, rozostavenie, ktoré nemá nič spoločné s hviezdnymi konšteláciami a ani s astrológiou ako sa niektorí na prvé počutie mylne domnievajú). Každý pohár zastupuje časť nejakého Vášho konkrétneho „problému“, ktorý riešite (napríklad otec, matka, práca, nedochvíľnosť atď… podľa toho akú Vašu tému riešime). Už toto prvé spontánne rozmiestnenie naznačuje Váš nevedomý postoj k danému „problému“, na ktorý Vás upozorním. Následne Vám navrhujem ako by sme s pohármi mohli pohnúť a vy zisťujete aké pocity to vo Vás vyvoláva. To Vám umožňuje zvedomiť si nevedomé procesy, ktoré stoja za „problémom“, ktorý riešite. Súčasťou týchto „pohybov“ sú aj konkrétne silné rituálne vety, ktoré používame a ktoré zo skúsenosti pomáhajú klientovi/klientke vyriešiť si problém v sebe. Nejde totiž o to, čo sa nám v živote deje, ale ako sme schopní na veci, ktoré sa nám dejú reagovať a či ich budeme vedieť zvládať – v aspoň akom takom – komforte 🙂

 

V rámci individuálneho poradenstva pracujem v Bratislave na Dlhých Dieloch. Stretnutie si spolu dohodneme vopred mailom, telefonicky alebo cez formulár na tomto webe. Ak riešite partnerský problém, môžete prísť aj vo dvojici. Kompletný cenník za ponúkané služby si prosím pozrite tiež tu na webe v časti „Kontakt“.

Máte záujem?

Vaše meno

Váš email

O čo máte zaujem?

Vaša správa